Автор Тема: Плински уред на престижно ауто  (Прочитано 20286 пати)

Отсутен Carpathian Lord

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 13575
Одг: Плински уред на престижно ауто
« Одговори #120 на: 31 Јануари 2024, 17:59:57 pm »
Шо му фали? Кога сакаш бензин, кога сакаш Eco mode. 😄