Автор Тема: Соработка со VAN Johnson  (Прочитано 9554 пати)

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 28402
  • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
    • Evolutive.mk
Соработка со VAN Johnson
« на: Април 24, 2012, 12:50:20 pm »
Дечки, од денес ја започнуваме соработката со VAN Johnson, односно нашиот член Ace A3. Кај нив можете да се обратите за било какви фолии за вашите автомобили или во вашиот дом. Лично гарантирам за одличната и прецизна работа!