Автор Тема: Milestone #9 - 200000 пораки и 2500 теми!  (Прочитано 10033 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Milestone #9 - 200000 пораки и 2500 теми!
« на: Април 19, 2012, 09:10:23 am »
Само што приметив дека ја пројдовме бројката од 200.000 пораки и 2500 теми на форумов.

Ви се заблагодарувам на сите за активноста, особено на Рики. :) Да бидеме уште поактивни и форумчето да ни расте. Поканете ги сите пријатели да ни се придружат и да бидат дел од нашата заедница!

Поздрав, и одиме понатаму!

п.с. Топ 10 пишувачи:
   
RikiRulz -11341 пораки
Deni - 9420 пораки
Falanga - 8472 пораки
djidji - 6409 пораки
Cuore Sportivo - 5460 пораки
Sportex - 5371 пораки
DareBmw - 5078 пораки
MecheTo - 4866 пораки
chlink - 4655 пораки
gOJDO - 4581 пораки

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6912
Одг: Milestone #9 - 200000 пораки и 2500 теми!
« Одговори #1 на: Април 19, 2012, 09:14:31 am »
Riki и Deni, 10% oд вкупните пораки :):):):):)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Milestone #9 - 200000 пораки и 2500 теми!
« Одговори #2 на: Април 19, 2012, 09:15:25 am »
Боки 10% од вкупните мачиња :D

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: Milestone #9 - 200000 пораки и 2500 теми!
« Одговори #3 на: Април 20, 2012, 00:20:09 am »
Хахаха добар си :)