Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 30759 пати)

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6013
 • 69
Поздрав од ....
« на: Јануари 10, 2012, 22:41:47 pm »
Топли поздрави од Цирих  ;DПа топли поздрави од Немачка  ;D

 ;D
ај доста ви е...да не се претоплите од поздрави :)))
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7628
 • Хорска Секција
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #1 на: Јануари 10, 2012, 22:44:28 pm »
Пеер...кај ти е гугле?
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6013
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #2 на: Јануари 10, 2012, 22:50:25 pm »
Еве уште некоја фотка од Нимберг

Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16584
 • Keep it 100
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #3 на: Јануари 10, 2012, 23:10:52 pm »
Па па па, што убав поздрав, милина.

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #4 на: Јануари 10, 2012, 23:19:03 pm »
Od bezbednosni pricini nema da kazam kaj sum, poradi ne navremenoto izvestuvanje na odredeni licnosti :D :D :D :D

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6013
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #5 на: Јануари 10, 2012, 23:24:48 pm »
Пеер...кај ти е гугле?

Углавном не е со мене...Не се секирај, тука има пиво, место вода се пие...Ке кркам и за тебе :)


Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #6 на: Јануари 10, 2012, 23:28:09 pm »
Сале на првата слика ти си тој од десно ?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51497
 • Махер
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #7 на: Јануари 10, 2012, 23:33:16 pm »
Сале на првата слика ти си тој од десно ?
Исунчан, ова после плажа е сликано...

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #8 на: Јануари 10, 2012, 23:38:22 pm »
Сале на првата слика ти си тој од десно ?
Исунчан, ова после плажа е сликано...
Пред и потоа а ? :D

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #9 на: Јануари 10, 2012, 23:46:24 pm »
E OVA E TOPOL POZDRAV ili da recam CIAO DA ITALIA...Saluti da Genova... :)Questa è una piazza DE FERRARI  :D   (плоштадот Де Ферари)Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51497
 • Махер
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #10 на: Јануари 10, 2012, 23:48:28 pm »
Сале на првата слика ти си тој од десно ?
Исунчан, ова после плажа е сликано...
Пред и потоа а ? :D

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6013
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #11 на: Јануари 10, 2012, 23:53:20 pm »
Ако веќе треба да се поздравуваме ондак нек ти биде и од мене топол поздрав од пред некое време :)

Или такозвана: Partenza De Ferarri — in Genova, Italy.


ондак :) ;D

Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #12 на: Јануари 11, 2012, 00:00:07 am »
Буљаши.

Толку.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51497
 • Махер
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #13 на: Јануари 11, 2012, 00:01:31 am »
Поздрав од комшии!


Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #14 на: Јануари 11, 2012, 00:02:30 am »
sale ima tuka edna GLOSSY BLACK jahta  i na nea od pozadi pisuva NEVER SAY NEVER  :D imam slika ama me mrzi da stavam sea...