Автор Тема: Praznici  (Прочитано 10753 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Praznici
« на: 31 Декември 2011, 09:24:48 am »
Samad As Vi posakuva srekni novogodisni i bozikni praznici !

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Praznici
« Одговори #1 на: 31 Декември 2011, 12:46:50 pm »
Самчо, и ние на тебе ти посакуваме среќна нова година, и све најлепше во новата :)

Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
Одг: Praznici
« Одговори #2 на: 31 Декември 2011, 12:52:08 pm »
Srekni praznici i vam, se najubavo!!! :D
Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33857
 • Таков е животот... јебига
Одг: Praznici
« Одговори #3 на: 31 Декември 2011, 14:25:12 pm »
Samad As Vi posakuva srekni novogodisni i bozikni praznici !
Срекни празници и се најдобро. Благодарам за навлаките од 2008-ма година. Во 2012 ќе ти донесам или Астра или Круз да ми наместиш.
САМАД за навлаки е ЗАКОН! Друго не постои.

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1854
 • Renault Megane R26
Одг: Praznici
« Одговори #4 на: 31 Декември 2011, 15:32:52 pm »
Среќно и се најдобро,продолжете со производство на најдобри навлаки и продажба на најдобрите патосници!

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: Praznici
« Одговори #5 на: 01 Јануари 2014, 17:52:18 pm »
Тимот на Самад Ас , Ви посакува, многу здравје, среќа, љубов и успех во работата во новата 2014 година !

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1904
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Praznici
« Одговори #6 на: 03 Јануари 2014, 23:15:03 pm »
Фала Самчо се најубаво и тебе во Новата Година Позз.. :)

Отсутен shajka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 171
Одг: Praznici
« Одговори #7 на: 13 Јануари 2014, 12:00:12 pm »
Srekan Nova Godina i dali vo novata godina ke primate kartici ili ne ?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: Praznici
« Одговори #8 на: 13 Јануари 2014, 23:22:02 pm »
Zdravo shajka, kartici primame veke neznam tocno ali nekolku meseci mislam ima, taka da mozes da kupis kaj nas vo dukanot vo Butel so visa / maestro karticka. Pozdrav

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33857
 • Таков е животот... јебига
Одг: Praznici
« Одговори #9 на: 13 Јануари 2014, 23:23:32 pm »
Самчо, а да ти имплементирам софтвер киај тебе у фирма? Специјални услови за тебе и специјален третман, чисто од благодарност а? Што викаш а? А?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: Praznici
« Одговори #10 на: 13 Јануари 2014, 23:46:30 pm »
Neznam sto nudis,kakov software, koi se tie specijalni uslovi i td i td. Sekoja ponuda e dobrodojdena :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: Praznici
« Одговори #11 на: 03 Јануари 2017, 08:03:14 am »
Srekni praznici claberi ! :) Se nadobro vo novava, so pojaki auta da si ja pomineme !

Отсутен ford_mkd1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 92
Одг: Praznici
« Одговори #12 на: 03 Јануари 2017, 22:35:58 pm »
Среќна нека е Самчо!

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 607
Одг: Praznici
« Одговори #13 на: 30 Декември 2017, 11:19:57 am »
Decki, vi posakuvam uspesna, srekna, i vesela nova godina :) Srekni praznici :)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13322
Одг: Praznici
« Одговори #14 на: 30 Декември 2017, 11:23:26 am »
Decki, vi posakuvam uspesna, srekna, i vesela nova godina :) Srekni praznici :)

Среќна и тебе Самчо.