Автор Тема: Кровни Магнетни Ски Држачи  (Прочитано 5327 пати)


Отсутен зоки-златен

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5617
  • хаУс мајстор
Одг: Кровни Магнетни Ски Држачи
« Одговори #1 на: Август 05, 2013, 18:06:33 pm »
Dog,dali imate krovni nosaci za Polo 6n?
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.