Автор Тема: CARclub Тест: Chery Tiggo 8 Pro  (Прочитано 402 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29273
  • CARclub.mk

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54815
 • Махер
Одг: CARclub Тест: Chery Tiggo 8 Pro
« Одговори #1 на: 07 Ноември 2023, 19:59:52 pm »
Колава е многу добра. Да не беа бандаживе кои ја издаваат, ќе беше драстично подобра. Секако debadged, тоа се подразбира. Четива на гепек никогаш не биле океј.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Тест: Chery Tiggo 8 Pro
« Одговори #2 на: 07 Ноември 2023, 22:31:44 pm »
Само 1600кг тежи чудово?

Отсутен Ordevski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1475
Одг: CARclub Тест: Chery Tiggo 8 Pro
« Одговори #3 на: 07 Ноември 2023, 23:55:11 pm »
1129L багажник. Напишано на 2 места, сигурно не е typo. Многу интересно возило, мене оној FX ептен ми се допадна...

Sent from my SM-S908E using Tapatalk