Автор Тема: Челични бандажи за BMW 16” - 5x120 комплет со раткапни.  (Прочитано 149 пати)

Отсутен Rakun4e

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9195
  • Аstra la vista baby !
Челични бандажи 16” - 5х120, комплет со раткапни оргинал BMW Seria 1 E87.
16x7j et42 - 5x120.
Одлична состојба!
Цена: 100€.

https://m.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4515518

Отсутен Rakun4e

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9195
  • Аstra la vista baby !
Одг: Челични бандажи за BMW 16” - 5x120 комплет со раткапни.
« Одговори #1 на: Јануари 31, 2023, 17:17:06 pm »
Клуч!