Автор Тема: Pomosh okolu izbor na PS3  (Прочитано 5790 пати)

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1904
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #15 на: 23 Октомври 2022, 20:44:51 pm »
Sakav da ti kazam deka ke ima povuci potegni ama aj da si kutam               P.S.  Vidi dali ja ima CS 1.6 da ja simnes oti ti samo taa znaes da ja igras

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #16 на: 23 Октомври 2022, 21:50:55 pm »
Hahaha cs1.6 ako simnam kje bide tepanje doma. Maliot kiga se rodi spakuvav komplet kompjuterot i go dadov poklon kaj vujkomi a taman go srediv togas sve novo. Ama pak da zaglavuvam 24/7 momentalno tesko. Kje treba doma za vrat da se fatime.

Отсутен balanar

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2072
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #17 на: 01 Ноември 2022, 12:53:34 pm »
Sekako bese botce na CS, sreka so go dade PC-to ;D

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #18 на: 01 Ноември 2022, 13:25:56 pm »
Sekako bese botce na CS, sreka so go dade PC-to ;D
tebe vo sekoe vreme samo noze mi treba kje te oderam kako zajak pred varenje.

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #19 на: 01 Ноември 2022, 13:56:04 pm »
Остај Цс, спремајте ги дота малите, таму е ќешот.

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #20 на: 01 Ноември 2022, 13:58:38 pm »
Остај Цс, спремајте ги дота малите, таму е ќешот.

Sent from my SM-A202F using Tapatalk


vcera bas gledam na fb eden kup portali se izlajaa koj e deckoto sto zemal milionce od Kavadarci ili Kocani nemi teknuva tocno. Sega eden kup novi prijatelcinja kje mu se soberat okolu keshot. Inaku momceto so alal neka si gi trosi.

Отсутен balanar

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2072
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #21 на: 01 Ноември 2022, 14:24:20 pm »
Од Свети Николе е Сакса, години и години не живее во Македонија, професионално „гејма“ Дота со години во странство. За никој што го следи „гејмингов“ не е изненадување што освои, прашањето само беше кога и со кои соиграчи.

Она што е интересно е дека изгуби (со друг тим) во финалето 2016-та, кога и наградите за истиот турнир беа поголеми. Тогаш дури и некако повеќе се пишуваше по медиумите/соц. медиуми тука.
« Последно менување: 01 Ноември 2022, 14:29:54 pm balanar »

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1904
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #22 на: 14 Ноември 2022, 14:35:00 pm »
Nie so ovoj gejov Vlatce samo za CS 1.6 znaeme ne ni spomnuvaj Dota toa ni e spansko selo.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #23 на: 14 Ноември 2022, 15:05:16 pm »
Nie so ovoj gejov Vlatce samo za CS 1.6 znaeme ne ni spomnuvaj Dota toa ni e spansko selo.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

lelelee ne mi spomnuvaj. Kako mi se rodi maliot neam sednato. Arno vika stariot moj samo sin ti uspea da te stane od kompjuterot.

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1904
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Pomosh okolu izbor na PS3
« Одговори #24 на: 14 Ноември 2022, 20:41:56 pm »
Јебига млаѓима свет остаје мора некој  да те замени ....

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk