Автор Тема: Cars&Coffee Skopje (08.05.2022)  (Прочитано 4260 пати)

Отсутен blackmamba_6n2

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 13
Cars&Coffee Skopje (08.05.2022)
« на: Мај 07, 2022, 13:55:07 pm »
Здраво друштво.
Сакам да ве известам дека утре (08.05.2022) ке се одржи Cars&Coffee настан. Собирот ќе започне на паркингот Aqua Park Борис Трајковски во 17:00 часот, и ќе се вози до Bastion. Се гледаме. ;D
Instagram: carsncoffeemk