Автор Тема: Renault 4 (РЕНО 4)  (Прочитано 196 пати)

Отсутен Aleksandar2101

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 49
Renault 4 (РЕНО 4)
« на: Април 18, 2022, 10:54:50 am »
Дали има некој да понуди Рено 4 во добра состојба, по можност реставрирано?