Автор Тема: Golf 5 plus 1.9  (Прочитано 318 пати)

Отсутен Dulebanev

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 1
Golf 5 plus 1.9
« на: Март 18, 2022, 18:07:02 pm »
Пријатели здраво имам една мака со потрошач на колата ми го троши акомулаторот извадено ми е радио ламбички сите освен со ова  дали сте имале проблем со некој други работи од електрониката???