Автор Тема: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете  (Прочитано 381 пати)

Отсутен packetloss99

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 67
контактирајте ме на 078 288 139

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6274
 • хаУс мајстор
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #1 на: Февруари 07, 2022, 13:16:44 pm »
Да ти олеснам...
Кажи уште за што кола, или растојание на штрафови.

Отсутен packetloss99

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 67
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #2 на: Февруари 07, 2022, 14:28:56 pm »
штрафови 5
растојание 114.3

се работи за спортаж 2019 модел

@зоки-златен

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6274
 • хаУс мајстор
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #3 на: Февруари 07, 2022, 14:34:54 pm »
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4211240
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4152134
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4191279
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3360969
Не знам како се со централен отвор Јапанците и Корејците, ама пробај си ја среќата на линковиве.

Отсутен packetloss99

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 67
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #4 на: Февруари 07, 2022, 14:44:09 pm »
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4211240
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4152134
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4191279
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3360969
Не знам како се со централен отвор Јапанците и Корејците, ама пробај си ја среќата на линковиве.

Фала Зоки!

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6274
 • хаУс мајстор
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #5 на: Февруари 07, 2022, 15:23:33 pm »
Ти прво заврши работа, после фала :)

Отсутен Bojan j

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3010
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #6 на: Февруари 07, 2022, 20:26:49 pm »
Можно е зет ми да ги дава, он сега 17-ки зема. Ќе го прашам и ќе ти пошам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен packetloss99

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 67
Одг: купувам бандажи 16ки алу или челични понудете
« Одговори #7 на: Февруари 08, 2022, 11:43:04 am »
@зоки-златен Благодарен за помошта, исто како да сум купил :)

@Bojan j не сум купил сеуште, извести ме слободно