Автор Тема: Xiaomi Mi A3  (Прочитано 209 пати)

Отсутен MartinK_2

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 36
  • Сите реки водат накај море,сите улици кон дома...
Xiaomi Mi A3
« на: Декември 30, 2021, 00:52:29 am »
Продавам користен Xiaomi Mi A3 боја Onyx Black со AOSP (Android One) купен 02.2020 година од А1 со преостаната гаранција уште два и пол месеци.

Ситни гребаници на предното стакло без пукнатини.

Батерија 84% Health (Wear Level - 16%).

Локација Скопје, може договор за праќање со карго.

Цена: 5.500 денари.


Sent from my Mi A3 using Tapatalk