Автор Тема: Купувам Play Station 3  (Прочитано 603 пати)

Отсутен markokogoj

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 54
  • Seat Ibiza 1.9 TDI
Купувам Play Station 3
« на: Декември 20, 2021, 23:58:05 pm »
Здраво друштво,

Барам Play station 3, по можност чипуван.
И 4ка можи да влези во игра ако има нормална цена.