Автор Тема: Продавам iPhone 8 Plus 64GB  (Прочитано 1027 пати)

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« на: Декември 11, 2021, 22:14:21 pm »
Го продавам својот iPhone 8 Plus 64gb, прв корисник, цело време користен со маска, скоро и да нема ниедна гребнатинка.
Софтверски е на последниот update.
Со него доаѓа полнач, кутија  и две маски
Долу има и слики.
Цена:250ЕУР
Телефон: 074203693


« Последно менување: Декември 19, 2021, 15:59:58 pm Vwlover »

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #1 на: Декември 15, 2021, 23:09:21 pm »
За членови на форумов цената е поевтина.
Телефонот може да се види во Скопје секој ден од 8 до 16 часот.
По потреба можам да пратам IMEI во пп.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #2 на: Декември 22, 2021, 14:41:36 pm »
BUMP, телефонот доаѓа со оригиналната кутија.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #3 на: Декември 30, 2021, 22:33:06 pm »
BUMP, 240 евра плус уште нешто за форумаш.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #4 на: Јануари 10, 2022, 01:16:08 am »
BUMP, 210 евра и плус 10 евра минус ако се земе во наредните дена, намалив  цена зашо ме мрзи
да го огласувам и да се расправам со браќа за замени.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #5 на: Февруари 26, 2022, 14:44:46 pm »
BUMP 210 евра

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #6 на: Март 10, 2022, 11:37:28 am »
BUMP 200 EUR

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: Продавам iPhone 8 Plus 64GB
« Одговори #7 на: Април 15, 2022, 19:44:59 pm »
Продаден, може клуч