Автор Тема: Купувам спортско седиште.  (Прочитано 455 пати)

Отсутен Babycakes

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 1
Купувам спортско седиште.
« на: Мај 07, 2021, 14:15:41 pm »
Здраво, заинтересиран сум да купам спортско седиште (bucket seat), не мора да биде со безбедносни стандарди и слично, истото сакам да го користам за да направам домашен racing simulator. Доколку некој продава или знаете каде би можело да се најде со разумна цена, ве молам пишете доле. Поздрав!