Автор Тема: Штрафови за Audi Q5  (Прочитано 630 пати)

Отсутен godofspeed

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2770
Штрафови за Audi Q5
« на: Април 05, 2021, 08:33:30 am »
За Audi Q5 ми требаат конусни штрафови за тркалата 20 броја.
Фабрички има вакви но не ми вршат работа.Земав 19-ки бандаши ама не одговараат штрафовите