Автор Тема: Golf 4 multimedia  (Прочитано 2272 пати)

Отсутен emsi.tong

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 9
Golf 4 multimedia
« на: Април 21, 2019, 11:41:31 am »
Здраво сакам да прашам дали има некој искуство со мултимедиа на голф 4 или на наше познато како навигација и да ми даде некој совет т.е некој модел што пасуе фала однапред.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk