Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 705560 пати)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #30 на: 18 Декември 2010, 18:45:07 pm »
Така е, немаат врска овој форум/клуб со тој. Така да на кој му е пријатно тука нека си пишува тука, а дали ќе биде член на друг македонски форум или не, не е наша работа :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #31 на: 18 Декември 2010, 21:21:42 pm »
Луѓето кои се интересираат за коли во земјава се тие кои се. Нови никој неможе да измисли, а "газдите" на форумите треба да бидат свесни дека не ги поседуваат. Тие луѓе, ентузијасти за автомобили, порано или подоцна ќе бидат членови и на овој форум. Ќе има и многу дискусии - интересни, поучни, корисни, но и глупи, банални и безполезни. Да не си гаеме илузии дека од вториот дел ќе се спасиме. Разновидните дискуси и разните членови доаѓаат во пакет, а администрација може да постави повеќе или помалку ефективен филтер.

Во секој случај како ќе се развива форумот зависи најмногу од тимот кој го води. Се надевам дека тимот на овој форум е доволно свесен и изживеан за кога ќе се развие форумот да не дозволи да се случат некои познати сценарија од некои други форуми. А сега пред тимот стои многу работа и многу потрошени часови од слободното време кои малкумина членови ќе знаат да ги ценат.
« Последно менување: 18 Декември 2010, 21:23:13 pm gOJDO »
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен vili

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 114
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #32 на: 20 Декември 2010, 22:48:54 pm »
Еве и јас конечно овде благодарение на coure, гледам доста познати усери за среќа најчесто луѓето што имаа нешто паметно да кажат.
Исчитав доста и ме радува што нема чаршиски муабети и суети.
Се надевам дека форумов ќе оди во правец на квалитетни дискусии.

Отсутен Filip

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 176
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #33 на: 23 Декември 2010, 01:48:32 am »
Еве ме и мене..после по долг период....да бидам дел од старото друштво..поздрав до модераторите....

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #34 на: 23 Декември 2010, 12:10:44 pm »
Добредојде Филип, па претстави го твојот фамозен Лансер :D А и доста клипчиња имаш, можеш и нешто од нив да ставиш ;)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54755
 • Махер
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #35 на: 29 Декември 2010, 19:40:58 pm »
Како се цитираат повеќе мислења?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29170
  • CARclub.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #36 на: 29 Декември 2010, 19:46:06 pm »
Кликни на цитирано на секој од постовите што сакаш да ги цитираш, и ќе ти ги пополни во боксот за брз одговор.

Како се цитираат повеќе мислења?

Добредојде Филип, па претстави го твојот фамозен Лансер :D А и доста клипчиња имаш, можеш и нешто од нив да ставиш ;)

Ете така. :)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54755
 • Махер
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #37 на: 29 Декември 2010, 19:49:52 pm »
Како се цитираат повеќе мислења?
Кликни на цитирано на секој од постовите што сакаш да ги цитираш, и ќе ти ги пополни во боксот за брз одговор.

Како се цитираат повеќе мислења?

Добредојде Филип, па претстави го твојот фамозен Лансер :D А и доста клипчиња имаш, можеш и нешто од нив да ставиш ;)

Ете така. :)
Фала!

Отсутен NeVeNR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 983
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #38 на: 30 Декември 2010, 19:00:10 pm »
Еве конечно и јас да напишам нешто иако сум зачленет меѓу првите :) Сo некои тука се читаме со години.
Морам да ви честитам и за идејата и за реализацијата. Форум по мој вкус ;)
Зини да ти кажу.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #39 на: 30 Декември 2010, 23:56:19 pm »
Фала фала, ЗероСигнал е главниот :D

Продолжи да не пратиш, мислам дека во 2011 ќе имаме интересни дешавки...
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен шуме

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #40 на: 12 Јануари 2011, 10:11:13 am »
Поздрав до сите !
Џабе убаво чело ако нема ништо позади него !

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #41 на: 12 Јануари 2011, 10:52:15 am »
Добро ве најдов..... гледам стари ликови.... некои нови.....  и најважното .... релаксирана атмосвера за разговор и дружење.
Поздрав

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #42 на: 12 Јануари 2011, 11:33:34 am »
dobredojdovte site :)

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #43 на: 12 Јануари 2011, 12:33:00 pm »
Wellcome. :D
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #44 на: 12 Јануари 2011, 12:38:44 pm »
Поздравинела
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.