Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 718964 пати)

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8257
 • Малерозен дрводарец
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2760 на: 22 Февруари 2022, 01:40:27 am »
Ме заеба, е?
Ми го уништи изненадувањето, а можев пари да земам од принтскринот!
СТРАМОТА!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2761 на: 22 Февруари 2022, 01:47:58 am »
МИслев ќе го начекам LosiPatista онлајн, па да се закачам со него во врска со ФелерВаген ама фатил лоши патишта уше поодамна
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8257
 • Малерозен дрводарец
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2762 на: 22 Февруари 2022, 01:50:06 am »
Години поминаа, патиштата сега се супер!

Него, Стратров ми фали, бас му јебем...
When you turn on the radio does it return the favor?

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8257
 • Малерозен дрводарец
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2763 на: 04 Март 2022, 03:02:48 am »
@zeroSignal Мењај платформа! :D
Или нè утепаа од "политички коректниве" партии до утре! :D
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Andrei

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2764 на: 18 Април 2022, 13:37:45 pm »
Здраво друштво,

Имав акуанут на формумов пред +10 години, не бев активен, со годините заборавив и nickname и pass, па затоа решив да направам нов профил.

Поздрав.

Отсутен Miledzalev

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2765 на: 26 Април 2022, 20:59:15 pm »
Zdravo :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33980
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2766 на: 26 Април 2022, 21:12:39 pm »
Zdravo :)


Повели? Требит нешто?Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6954
 • хаУс мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2767 на: 22 Јуни 2022, 20:59:03 pm »
No.108 Зоки vw polo 1.4 16v 74kw :D
10 години и скоро месец од еден од првите постови.
Орденот до каде е @zeroSignal ?

Отсутен Redneck

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 117
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2768 на: 22 Јуни 2022, 22:21:05 pm »
No.108 Зоки vw polo 1.4 16v 74kw :D
10 години и скоро месец од еден од првите постови.
Орденот до каде е @zeroSignal ?
За 10 години ги дуплира киловатите и кубиците, за 10год 6.0 300kw Inc.

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2769 на: 23 Јуни 2022, 09:02:01 am »
Бооо, заслужена медаља! :D

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6954
 • хаУс мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2770 на: 23 Јуни 2022, 10:00:54 am »
No.108 Зоки vw polo 1.4 16v 74kw :D
10 години и скоро месец од еден од првите постови.
Орденот до каде е @zeroSignal ?
За 10 години ги дуплира киловатите и кубиците, за 10год 6.0 300kw Inc.

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk


За 10г Индијанците мои ќе пишуваат на форумов, се надевам нема да дрндаат како електричните возила се врвот :D

Отсутен Bonneame

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2771 на: 02 Јануари 2023, 12:47:11 pm »
  Здраво

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6636
 • French diamond
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2772 на: 02 Јануари 2023, 13:54:57 pm »
Живо  :D

Отсутен nikola98

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 221
 • The best or nothing.
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2773 на: 09 Февруари 2023, 16:53:06 pm »
Здраво живо од мене  :)

Отсутен Darko40

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2774 на: 12 Февруари 2023, 11:18:43 am »
Zdravo dobar den do site clenovi I Dobro ve najdov