Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 718962 пати)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10140
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2745 на: 01 Октомври 2021, 16:29:03 pm »
Здраво на сите!
Па кај си бе Л :D

Отсутен L

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 88
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2746 на: 01 Октомври 2021, 17:08:08 pm »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33980
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2747 на: 01 Октомври 2021, 20:04:53 pm »
Здраво на сите!

Шо бе здраво... цигари имаш ли? Свеќици? Дизни резерва нешто? Шо возиш?


Отсутен L

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 88
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2748 на: 02 Октомври 2021, 17:28:34 pm »
Здраво на сите!

Шо бе здраво... цигари имаш ли? Свеќици? Дизни резерва нешто? Шо возиш?

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Сега за сега точак.
Ако не ме закрпат за кола, ќе биде и тоа, само матна работава некако.

Отсутен vektra C

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2749 на: 20 Октомври 2021, 12:25:46 pm »
Zdravo pocituvani🙂😀. Vozam vektra c 2008 god. Avtomatik so motor benzinec 2.2 direkt. Pozz

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2750 на: 20 Октомври 2021, 12:28:04 pm »
Сочуство ;D
Се шалам. Имај убав престој, имаш друштво тука, љубители на 'рѓа... пардон, неговото височество, Опел ;D

Отсутен brewster

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 44
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2751 на: 08 Ноември 2021, 11:26:25 am »
Здраво на сите, некое време ве читам „incognito“, па решив да се приклучам и евентуално да помогнам на некој со корисни информации итн. Инаку првпат во животот купив ново возило, од салон, и мислам толку ќе биде од плацови за мене (барем се надевам!)   :)  Поздрав

Отсутен HoLfElDeR

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 32
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2752 на: 02 Декември 2021, 15:25:06 pm »
Здраво на сите, ве читам некое време па викам не би било лошо да се зачленам  ::)
Позз

Отсутен k0l35k1

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2753 на: 20 Декември 2021, 18:58:02 pm »
Zdr na site... nov sum ama star... go sreduvam i vozam Yugovo od 2018 i e stasano do ovoj stepen... ima mnogu izmeni na istoto (eksterier i enterier, vo motorot ne e cepkano (standard 1.1 EFI)) poveke sliki vo naredna prilika :)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6954
 • хаУс мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2754 на: 23 Декември 2021, 21:10:41 pm »
Добро боиче и бандавче.
Налепниците некако се вишок, ама ствар вкус.
Добродојде!

Отсутен salest

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2755 на: 25 Јануари 2022, 16:00:31 pm »
Ај едно ЗДРАВО од мене до сите  :D

Отсутен cdyane

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 495
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2756 на: 26 Јануари 2022, 13:22:36 pm »
Да ве поздравам само момци од 2011 или 2012 сум зачленет, кратко активен и сеа решив пак да се реактивирам. Инаку се викам Милан, од Тетово сум, имам Дијана, одамна отворена тема сеа ќе ја оживим само и така. Имам и Аурис али него отом потом, примарно Дијаната. 😃

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1905
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2757 на: 27 Јануари 2022, 01:49:10 am »
Velkom boys

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8257
 • Малерозен дрводарец
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2758 на: 27 Јануари 2022, 01:55:31 am »
К'ј си бе cdyane, што праеш. :)
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2759 на: 22 Февруари 2022, 01:39:35 am »
Добра вечер дами и господа,

Само да ве проверам дали сте на број и да ве поздравам по неколку години.
Ум шо идит отпосле не јет ум!