Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 669213 пати)

Отсутен kutija

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2730 на: Април 07, 2021, 23:52:04 pm »
Благодарам за активацијата, добро ве најдов :)

Отсутен Giga

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2731 на: Април 15, 2021, 20:41:15 pm »
Добро Ве најдов, за многу години да е форумот на CARclub.mk

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5560
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2732 на: Април 16, 2021, 07:28:42 am »
Амин

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8892
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2733 на: Април 18, 2021, 01:43:31 am »
Здрао

Отсутен Krume

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2734 на: Мај 07, 2021, 15:08:25 pm »
Zdravo!

Отсутен Krume

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2735 на: Мај 07, 2021, 15:10:53 pm »
Барам да купам Toyota rav 4 бензин ако имате некое инфо пратете ми ке ве молам.Да прашам има ли некој искуство со rav4 Avtomatik , ви благодраам!

Отсутен gringo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2736 на: Мај 31, 2021, 23:55:20 pm »
Aj i od mene zdravo

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2737 на: Јуни 01, 2021, 09:03:59 am »

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9382
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2738 на: Јуни 01, 2021, 09:33:50 am »
Aj i od mene zdravo

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Ова може да значи само едно:
Сјебао си се сине!

"У војска кога ќе те викнеа на рапорт" ;D

Отсутен fuzzjaw

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2739 на: Септември 28, 2021, 14:53:21 pm »
Ај здраво и од мене :)

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13447
 • Пудингот на шоферството
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2740 на: Септември 28, 2021, 15:56:59 pm »
Здраво,чие дете си ти? :)
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен fuzzjaw

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2741 на: Септември 28, 2021, 17:27:31 pm »
Здраво,чие дете си ти? :)

Зависит како гледаш. Општо земено, сум Охридско дете. Во контекст на форумов, Корејско :)

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2742 на: Септември 28, 2021, 18:36:32 pm »
Здраво,чие дете си ти? :)

Зависит како гледаш. Општо земено, сум Охридско дете. Во контекст на форумов, Корејско :)

Охридско ем Корејско м? Ај да видам... покажи бисерите охридски и р'ѓата корејска, да видам ај је истина ил није истина

Отсутен fuzzjaw

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2743 на: Септември 29, 2021, 00:09:49 am »
Здраво,чие дете си ти? :)

Зависит како гледаш. Општо земено, сум Охридско дете. Во контекст на форумов, Корејско :)

Охридско ем Корејско м? Ај да видам... покажи бисерите охридски и р'ѓата корејска, да видам ај је истина ил није истина
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Бисери немам, р'ѓата е во процес на решавање, па ќе се претставам кај шо е ред :)

Отсутен L

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 76
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2744 на: Октомври 01, 2021, 16:25:49 pm »
Здраво на сите!