Автор Тема: Opel Astra H 2006 - промена на фабрички cd30 уред со cd30 mp3  (Прочитано 4304 пати)

Отсутен Bojan121

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
Здраво, дали има некој искуство со заменување на цел cd30 head unit за исти таков со подршка за mp3 цедиња.

Вака изгледа сегашниот уред:


И дали знае некој од каде би можел да најдам нешто вакво во мкд?


Отсутен marjankolev

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 10
Одг: Opel Astra H 2006 - промена на фабрички cd30 уред со cd30 mp3
« Одговори #2 на: Мај 20, 2019, 14:14:33 pm »
@GoRaN_
На линкот што си го постирал од Yatour пишува дека работи само со CD30 MP3...

Дали некој пробал да поврзи успешно Yatour на фабричко CD30?

Фала ви, Поздрав!