Автор Тема: Игор Иџе Стефановски во ETCC  (Прочитано 36489 пати)

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 850
Одг: Игор Иџе Стефановски во ETCC
« Одговори #180 на: Октомври 08, 2017, 13:59:41 pm »
Првата трка ке победеше да небеше казната, втората трка малку лош старт имаше али се врати на прво место, потоа на шрајбер хондата го нападна и излезе надвор од патеката шрајбер и во кривината наместо десно пребрз беше продужи право и го занесе и иџе и јако кочење од страна и иџе и потоа почна да губи позиции, дали гумите дали некој порблем од ударот имаше.

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6234
 • Плинаш!!!
Одг: Игор Иџе Стефановски во ETCC
« Одговори #181 на: Октомври 08, 2017, 18:21:26 pm »
Имаше проблем од ударот со предното лево тркало.

Sent from my MI 4S using Tapatalk


Отсутен RedEco

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4333
 • Passat B8
Одг: Игор Иџе Стефановски во ETCC
« Одговори #182 на: Октомври 08, 2017, 19:04:39 pm »
sfe e do sistemot, i pozicijata na popametnite vo nego.