Автор Тема: FORZA MOTOSPORT IV  (Прочитано 21772 пати)

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #45 на: Ноември 06, 2015, 22:34:52 pm »
Ја земав, не се чипувал овој мојов, морам оригинали да барам. Благодарам.

БТВ 5-ката ја чита на 360-ката?

Кој ти кажа деkа не се чипува?
Праша кај Драган во  ID Computers?

Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #46 на: Ноември 06, 2015, 23:01:02 pm »
500ГБ не се чипувале, така ми кажаа секаде. Дај боже да сум во заблуда.
Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #47 на: Ноември 07, 2015, 00:04:13 am »
Види овде што ќе ти кажат..

http://www.idc.com.mk/about_us


Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #48 на: Ноември 07, 2015, 00:12:20 am »
До овие бев и на лице место со конзолата, џабе. :( :)
Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #49 на: Ноември 07, 2015, 00:15:49 am »
Е..јбг.

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #50 на: Април 13, 2016, 10:26:21 am »

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #51 на: Мај 29, 2018, 10:30:50 am »
Форца 7.


Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: FORZA MOTOSPORT IV
« Одговори #52 на: Октомври 02, 2018, 08:49:19 am »
Лелеј...