Автор Тема: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!  (Прочитано 50505 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« на: 30 Декември 2015, 11:31:21 am »
Фабричка смарт мултимедија со:
 
- 7",8",10" ХД екран, зависно од моделот, со капацитативен тач панел и anti-glare технологија
 - Андроид 4.4.4 или WinCe 6.0 оперативен систем
 - Quad Core 1.5 GHz со 1GB DDR3 ram
 - 6 GB слободна меморија
 - Навигација iGO со мапи за цела Европа
 - Блутут хендсфри со синхронизација на контакти, истовремена синхронизација со 3 телефони
 - Вграден Wi Fi (во Android уредите) како и можност за поврзување на USB 3G/4G интернет
 - Canbus комуникација со возилото
 - Компактиблно со командите на воланот
 - DVD/CD-RW/DVIX/MP4/MKV/MP3/FLAC
 - 4X60W ST TD7419 процесор за звук
 - AM/FM дигитален тјунер со меморија за 24 станици
 - 2 USB порти, 2 SD порти, iPhone приклучок
 - И многу, навистина многу други опции.

Произведено од AudioSources, бренд со традиција и проверен квалитет за кој сме директни и ексклузивни увозници.
На следниот линк можете да видите преку 160 различни модели за преку 18 различни производители на автомобили.
http://dogsecurity.mk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=1

Доколку барате Мултимедија што случајно ја немаме на лагер, може да ја нарачаме во следната нарачка или да монтираме универзална мултимедија со соодветен оригинален адаптер за вашето возило.

Добивате 12 месеци гаранција како и обезбеден сервис.

Исто така нудиме и опција за професионална монтажа , во нашиот сервис кој се наоѓа на улица Борис Трајковски бр.132 (стара Ул.Првомајска) и истата се наплаќа дополнително во зависност од типот на возилото.

Слободно прашајте што ве интересира на 078/402-204 и 070/380-242.

Поздрав,
тимот на Dog Securitywww.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4888
 • The Spartan General
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Bojan j

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3033
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #2 на: 30 Декември 2015, 12:06:11 pm »
Има можност за порачка Фиеста 2010? Зашто нема на страната. Цена? :)

Отсутен Blackadder

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 88
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #3 на: 30 Декември 2015, 12:39:03 pm »
Дали може некое од Фордовите модели да се накалеми на 2008 Фиеста MK 6.5? (Вака од око одговара тоа за Мондео, Ц-МАКС) Ако може, ве молам за цена.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6273
 • Бенве сие бенве
Одг:
« Одговори #4 на: 30 Декември 2015, 12:53:18 pm »
За бмв серија 1 2005год постои ли некоја опција?

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6643
Одг:
« Одговори #5 на: 30 Декември 2015, 12:54:43 pm »
Цена за фокус 2010 година?

Отсутен ScarfaceMkd

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 196
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #6 на: 30 Декември 2015, 12:59:25 pm »
Цена за Астра Х 2011. И дали сите функционалности ќе ги имам како на фабричкото радио?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13322
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #7 на: 30 Декември 2015, 13:19:52 pm »
http://dogsecurity.mk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1493&category_id=95&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=mk

Исто ме интересира за ова. OEM / Андроид (за двете) Opel Zafira B 2006

Отсутен masterwu

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 376
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #8 на: 30 Декември 2015, 13:43:19 pm »
На страната колку што гледам за Civic пред 2011 нема. Ме интересира дали има за 2005 (7ма генерација) и која е цената?
Honda Civic 1.7 CDTI '05

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20039

Отсутен x01

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #10 на: 30 Декември 2015, 20:54:31 pm »
Цена за бмв е46

Отсутен TRPEE

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1542
Одг:
« Одговори #11 на: 30 Декември 2015, 23:33:49 pm »
Cena za x5 e53

Отсутен head

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 164
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #12 на: 12 Април 2016, 15:09:03 pm »
Ако може цена со монтажа за Kia Ceed модел 2010 година . Исто ме интересира дали ќе останат во функција командите на воланот и дали имате модел со камера за рикверц ?
Поздрав

Отсутен sumi

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #13 на: 09 Февруари 2017, 18:36:51 pm »
Инфо за Citroen C5 2012 11m . Возилото веќе има фабричка навигација. Ме интересира дали ке останат командите на воланот.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8672
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #14 на: 09 Февруари 2017, 21:02:07 pm »
Браво, гледам нема за новата Елантра ама таман за 5 години да помине гаранција и да го сменам со големиот дисплеј ;)