Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 68576 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17332
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #225 на: 02 Мај 2023, 18:12:34 pm »
За уље за BMW-то му треба...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #226 на: 31 Мај 2023, 14:46:53 pm »Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #227 на: 31 Мај 2023, 14:55:35 pm »
Брз е Кајенот, ама не е брз као Кајен Турбо ГТ. За жал, тој го укинаа во Европа. Мада и новиов Cayenne S не е за фрлање. 4 литра V8, 474 коња.

Најавија нешто интересно како замена за Cayenne Turbo GT. :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #228 на: 29 Октомври 2023, 12:22:35 pm »
Рефреш.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54891
 • Махер
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #229 на: 29 Октомври 2023, 14:12:56 pm »
Еее остана само Ауди да погледнеме пред Хавалот. А тек после тоа Масератито, Киата,  Супербот...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #230 на: 30 Ноември 2023, 08:48:32 am »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #231 на: 15 Февруари 2024, 19:41:10 pm »