Автор Тема: autodata проблем???  (Прочитано 2823 пати)

Отсутен cupra 2

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
autodata проблем???
« на: 11 Февруари 2015, 19:33:00 pm »
дали некој може да ми помогне околу автодата неколку пати и повеке верзии  имам инсталирано и работеле но сега незнам што е работава пробав се и сешто ама постојано ми јавува некоја грешка со бројките онаа . дали може да добијам линк од најновата верзија и како да ја напраам да работи на windows 7 ..?
:D :D :D

Отсутен x01

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: autodata проблем???
« Одговори #1 на: 11 Февруари 2015, 21:14:44 pm »
Јас инсталирав вчера аутодата 3.38 не е најновата но работи на win7.Ако сакаш можам линк да ти испратам или торент фајл.Таа е од 2011 година.

Отсутен cupra 2

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: autodata проблем???
« Одговори #2 на: 11 Февруари 2015, 23:10:25 pm »
Јас инсталирав вчера аутодата 3.38 не е најновата но работи на win7.Ако сакаш можам линк да ти испратам или торент фајл.Таа е од 2011 година.
ajde pratimi link i kako da ja sredam da raboti ako znaes i na win7 i xp
:D :D :D

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2310
 • Имигрант
Одг: autodata проблем???
« Одговори #3 на: 12 Февруари 2015, 00:59:27 am »
Инсталирај  .net frimework и мислам дека ќе работи. Тоа е најчест проблем. После тоа ставај какви верзии сакаш.

Отсутен x01

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: autodata проблем???
« Одговори #4 на: 12 Февруари 2015, 09:46:32 am »
Ако имаш замунда акаунт да ти пратам линк ако не торент фајлот

Отсутен cupra 2

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: autodata проблем???
« Одговори #5 на: 14 Февруари 2015, 00:33:50 am »
Инсталирај  .net frimework и мислам дека ќе работи. Тоа е најчест проблем. После тоа ставај какви верзии сакаш.
nesaka instalirav so mu e neam poima
:D :D :D