Автор Тема: српски софтвер за VAG COM 409.1  (Прочитано 1977 пати)

Отсутен pero sipino

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 220
српски софтвер за VAG COM 409.1
« на: 13 Јануари 2015, 18:36:28 pm »
Народе дали некој има српски софтвер за VAG COM 409.1-S или знај линк каде можи да се сметни и линк за упатство за корстење на програмата
фала однапред