Автор Тема: Хардвер сервисери за лаптопи, компјутери и слична опрема  (Прочитано 11444 пати)

Отсутен dervel

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 29
Zdravo,

Nekoj da ponudi psu 1000w +, po moznost gold ili platinum?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Види со @AUUU :)

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Инаетот  голем, го оправив напојувањето, даде знак на живот.  Играта е Mutant Night, сеа уште да здумам кој жици  треба  да се допрат за да пиши  кредит оти ја нема кутијата за жетони :)
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html