Автор Тема: Аудио Плеери - Уживајте во музиката  (Прочитано 6105 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Аудио Плеери - Уживајте во музиката
« на: 17 Февруари 2014, 14:11:46 pm »
Уживајте во омилените песни за НЕЗАБОРАВНА ЦЕНА!
Гаранција 12 месеци.
            +
Промотивно - Монтажа за само 300 денари!
SONY DSX A40 UI


Побрзајте, количините се ограничени.

Останатите модели кои се дел од нашата понуда, можете да ги погледнете тука

Не заборавајте и дека вршиме испорака низ цела Македонија по брза пошта.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33903
 • Таков е животот... јебига
Одг: Аудио Плеери - Уживајте во музиката
« Одговори #1 на: 17 Февруари 2014, 15:36:42 pm »
Има модел со зелена боја наместо црвена?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Аудио Плеери - Уживајте во музиката
« Одговори #2 на: 18 Февруари 2014, 01:18:23 am »
Има модел со зелена боја наместо црвена?

Здраво Фаланга . Само црвена варијанта  има од тој модел.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен seat ibiza

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 184
Одг: Аудио Плеери - Уживајте во музиката
« Одговори #3 на: 18 Февруари 2014, 20:53:06 pm »
Дали во цената е вклучена и монтажа и дали можете да ми кажете за возило сеат ибиза со фабричко радио касета дали ке треба некаков адаптер или рамка благодарам.

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Аудио Плеери - Уживајте во музиката
« Одговори #4 на: 19 Февруари 2014, 18:57:56 pm »
Дали во цената е вклучена и монтажа и дали можете да ми кажете за возило сеат ибиза со фабричко радио касета дали ке треба некаков адаптер или рамка благодарам.
Одговорено по пп.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk