Автор Тема: Рецензија: Lenovo A390t - Телефон со 2 SIM картици  (Прочитано 5774 пати)

Отсутен Boshe

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4983
  • Пиши лаже
Одг: Рецензија: Lenovo A390t - Телефон со 2 SIM картици
« Одговори #15 на: 03 Декември 2013, 17:26:56 pm »
Точно.
Инаку, еве тест од Антуту и ме зачуди ептен графиката. Доста добро одеше, без сецкање и 10+ фрејма одеше на 3д. Galaxy Core извади послаб скор од чудово. :)

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that