Автор Тема: Откуп на тонери  (Прочитано 3685 пати)

Отсутен tdejan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 136
Откуп на тонери
« на: 21 Ноември 2013, 12:48:08 pm »
Здраво
дали знаете некој шо се занимава со откуп на ласерски тонери за ХП во Скопје? Во ова фирмите шо се рекламират откупуваат само од фирми, не работеле со физички лица дрн дрн. На огласите овие шо се, само продават/полнат, нема интерес за откуп
поздрав

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Откуп на тонери
« Одговори #1 на: 21 Ноември 2013, 13:05:15 pm »
077 555173 Dragan kaj katolicka crkva. On otkupuva ama isklucivo da se original i neotvoreni.

Отсутен tdejan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 136
Одг: Откуп на тонери
« Одговори #2 на: 21 Ноември 2013, 14:48:37 pm »
Фала ама и тој ептен пребирлив :) Овие мојте се искористени еден циклус.

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Откуп на тонери
« Одговори #3 на: 21 Ноември 2013, 16:00:33 pm »
Ako se iskoristeni nikade ne moze da ti gi otkupat.

Отсутен Maks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
  • RACE CHIP
Одг: Откуп на тонери
« Одговори #4 на: 22 Ноември 2013, 13:04:19 pm »
Здраво
дали знаете некој шо се занимава со откуп на ласерски тонери за ХП во Скопје? Во ова фирмите шо се рекламират откупуваат само од фирми, не работеле со физички лица дрн дрн. На огласите овие шо се, само продават/полнат, нема интерес за откуп
поздрав


kakvi toneri imas? i kolku imas. pisi broj da mu dam da te bara.
Штета што не сум се родил 30 години порано.
Сакам коли од железо не од пластика,пластични имав пред пубертет.  

FrontWD Sucks!!!