Автор Тема: Драгстер Бугарија  (Прочитано 21257 пати)

Отсутен Kimi R

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3007
  • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Драгстер Бугарија
« Одговори #60 на: Мај 06, 2014, 20:41:34 pm »
Многу ми се интересни муабетиве од после што се праат, абе не тргна убаво, абе проблеми имал, абе црна мачка пут му пресекла, не го покакало врапче за среќа... Ги попарија нашиве и тоа е тоа, убаво си кажа Банзаи секоја чест за учеството и можноста да се спреми колата за едно вакво такмичење. Мое мислење е дека не ни може да се мериме со бугариве, така што самото учество е успех.

Присутен FiLo

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6179

Отсутен kire95

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 911
Одг: Драгстер Бугарија
« Одговори #62 на: Април 27, 2015, 18:17:09 pm »