Автор Тема: ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регистрација на нови членови!  (Прочитано 17685 пати)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4442
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регистрација на нови членови!
« Одговори #15 на: 12 Август 2011, 01:17:12 am »
Ботовите станаа богови  ;D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регистрација на нови членови!
« Одговори #16 на: 02 Мај 2012, 13:51:20 pm »
Направени се некои измени и сега регистрациите повторно тераат без одобрување. Приметено е значително намалување на регистрациите на ботови со последните измени (99%+), па се надевам дека нема да има проблеми. :)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регистрација на нови членови!
« Одговори #17 на: 11 Октомври 2012, 10:20:30 am »
или моментална пауза имаат... и јас имам форум за енергетски дел и тематика на сајтот мој... и кај мене запреа овој период т.е. намалија... а околу февруари имав за 3 дена околу 8.000 нови членови што шиткаа виагри, и разни апчиња за како да ти порасне пенисот (во инчи мерено) а и еден кубик порногравски сајтови-линкови... се разбира, повекето беа вируси и/или тројанци.... мануелна активација на нов член го решава овој проблем... сега за сега... >:(
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време