Автор Тема: HID и LED светла  (Прочитано 433414 пати)

Отсутен зоки-златен

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6505
  • хаУс мајстор
Одг: HID и LED светла
« Одговори #2220 на: Мај 17, 2023, 10:58:06 am »
@Bicikle тркни до АвтоЛидер во Чаир, D2S Osram ксенон сијалички 6к мислам дека беа за 2500мкд. Јас тогаш од таму земав, еве ги тераат немаат гајле.