CARclub.mk ФОРУМ

Нема нови пораки Добредојдовте на Форумот

Првпат сте на нашиот форум? Видете го овој форум пред сè друго - прочитајте ги правилата и кажете ни „Здраво!“.

2808 пораки
6 теми

Последна порака Tischläufer
во Одг: Добредојдовте на фо...
на Април 26, 2022, 21:12:39 pm

Нема нови пораки Објави, известувања, комуникации со Администратори

Форум за објавување на новости, комуникација со администратори, забелешки, итн.

7906 пораки
50 теми

Последна порака zeroSignal
во ПРЕМЕСТЕНА: Problem
на Мај 12, 2022, 07:43:06 am

Нема нови пораки CARclub Настани и Собири

Собирања, возења и дружења организирани или поддржани од CARclub.

13629 пораки
72 теми

Последна порака Carpathian Lord
во Одг: Собир на олдтајмери...
на Март 09, 2022, 16:47:09 pm

Нема нови пораки Возила на Членови

Место каде што секој член може (и би требало) да го претстави своето возило. Слики, описи, коментари и искуства.

140086 пораки
1102 теми

Последна порака Rakun4e
во Одг: Opel Astra G 1.6 8v...
на денес во 17:24:35

Автомобили

Нема нови пораки Нови Автомобили

Форум за дискусија на нови автомобили, новитети, премиери, итн.

53027 пораки
323 теми

Последна порака pirat_07
во Одг: Автомобилски Новите...
на Мај 18, 2022, 11:22:49 am

Нема нови пораки CARclub Тестови

Место за дискусија на тестовите кои се објавуваат на нашиот портал!

12379 пораки
321 теми

Последна порака zeroSignal
во 2022 Lexus NX450h+ Execu...
на Мај 19, 2022, 19:12:23 pm

Нема нови пораки Половни Автомобили

Дискусија за половни автомобили, совети за купување, продавање, итн..

54525 пораки
755 теми

Последна порака vladic3110
во Одг: Интересни понуди на...
на денес во 15:14:38

Нема нови пораки Генерално за Автомобилите

Форум за генерална дискусија околу автомобилите.

152939 пораки
420 теми

Последна порака loopz
во Одг: Цена на горива
на денес во 16:01:08

Нема нови пораки Естетско Одржување

Форум посветен на естетското одржување на вашиот автомобил - перење, полирање, чистење, итн. НЕ Е ЗА МОДИФИКАЦИИ

27213 пораки
233 теми

Последна порака angel_ku
во Одг: Препорака за керами...
на денес во 17:05:56

Нема нови пораки Техничко Одржување

Форум посветен на техничкото одржување на вашиот автомобил. Дискусии за одржување, сервиси, сервисери, искуства итн.

111070 пораки
1614 теми

Последна порака loopz
во Одг: Гуми - Општо
на денес во 08:20:34

Нема нови пораки Настани и Собири во Македонија

Форум посветен на автомобилските настани во Македонија.

6335 пораки
86 теми

Последна порака blackmamba_6n2
во Cars&ampCoffee Skopje (08....
на Мај 07, 2022, 13:55:07 pm

Пријатели на CARclub

Нема нови пораки Autolux & Каросерија.mk

Продажба на tuning body parts, каросериски делови, патосници и ветробрани, автокозметика и опрема.

Модератор: Samco

30 пораки
8 теми

Последна порака Autolux - Karoserija.mk
во Тунинг Споилери
на Март 23, 2021, 14:38:31 pm

Нема нови пораки Автотек Електроник

Автотек Електроник е најдобриот дијагностички сервис за авто-електроника во Македонија, а од неодамна е официјален партнер на Revochip Chiptuning.

Модератор: Автотек Електроник

1050 пораки
9 теми

Последна порака Tony
во Одг: Chiptuning
на Декември 26, 2021, 10:23:00 am

Нема нови пораки Dog Security

Аудио, видео, сензори, xenon.. Сето тоа, и многу, многу повеќе во Dog Security!

1263 пораки
56 теми

Последна порака Rohod
во Одг: Nov WEB site na Dog...
на Март 03, 2022, 09:49:38 am

Нема нови пораки iButik.mk

iButik.MK - сè што ви треба за вашите мобилни уреди - продажба, откуп, замени и сервис на мобилни телефони и лаптопи!

Модератор: krale

271 пораки
10 теми

Последна порака Vojvoda
во Одг: Сервис на екрани на...
на Ноември 04, 2019, 14:40:10 pm

Нема нови пораки SAMAD

SAMAD нуди професионална изработка на авто-навлаки, како и продукти за нега и оддржување на вашето возило!

Модератор: Samco

1532 пораки
24 теми

Последна порака Samco
во Одг: Tepisonski Patosnic...
на Мај 21, 2022, 09:23:31 am

Нема нови пораки Плимонт

Форум за водечката компанија во областа на плинските уреди во Македонија.

Модератор: plimont

4353 пораки
51 теми

Последна порака plimont
во Одг: ПЛИНСКИ УРЕДИ - пра...
на Мај 18, 2022, 12:05:44 pm

Нема нови пораки Revo Technik

Revo Technik е најпознатиот бренд за ремап на возила од VW групацијата.

Модератор: 2fast4you

377 пораки
10 теми

Последна порака Sportex
во Одг: REVO TECHNIK Prv i...
на Февруари 05, 2020, 15:55:04 pm

Нема нови пораки Van Johnson

Van Johnson ви ги нудат фолиите за стакла од компанијата Johnson. Обратете се за одлична, брза и квалитетна услуга!

217 пораки
3 теми

Последна порака Deni
во Одг: КЛИМА ФОЛИИ
на Ноември 13, 2019, 10:32:11 am

Модификации

Нема нови пораки Естетски Модификации

Бодикитови, спојлери, фарови, тркала, било што се смета за естетска модификација.

15689 пораки
183 теми

Последна порака JezuzNoChill
во Одг: Затемнување на проз...
на Април 13, 2022, 11:46:50 am

Нема нови пораки Аудио & Видео

Аудио и видео модификаци за во автомобил. Звучници, вуфери, појачала, екрани, чуда.

2512 пораки
129 теми

Последна порака Tischläufer
во Одг: Прашања за опел тиг...
на Април 09, 2022, 23:43:10 pm

Нема нови пораки Тјунинг

Чипови, ремапи, индукции, издуви..

9359 пораки
123 теми

Последна порака Simo - Carrier159
во Одг: Alfa 159 1750 TBi ...
на Мај 14, 2022, 07:02:39 am

Нема нови пораки Работилница

Место каде што можете детално да ги покажете вашите модификации и разно-разни проекти на вашето возило.

7330 пораки
184 теми

Последна порака Tomce
во Одг: Опремување на гараж...
на Април 13, 2022, 08:56:54 am

Огласи

Нема нови пораки Купувам

Барате да купите нешто? Напишете тука..

7351 пораки
1020 теми

Последна порака gOJDO
во Одг: автомобил за почетн...
на денес во 17:02:12

Нема нови пораки Продавам

Имате нешто за продавање? Огласете го тука.

17766 пораки
2021 теми

Последна порака Rakun4e
во Бандажи 16"quot - 4x100, ко...
на денес во 17:19:45

Општо

Нема нови пораки Генерални Муабети

Таканаречен Оф-Топик форум. Без многу-многу вулгарности, а иначе, оф-топик си е оф-топик.

309668 пораки
690 теми

Последна порака Mikius
во Одг: Рекла Казала IV: Fu...
на денес во 19:45:24

Нема нови пораки Автомобилски и Мото-Спортови

Форум за дискусија на F1, WRC, итн..

16788 пораки
71 теми

Последна порака tomaso
во Одг: Formula 1 - Season ...
на Мај 22, 2022, 22:10:07 pm

Нема нови пораки Фотографија

Форум посветен на фотографијата - воглавно автомобилска.

Модератори: Deni, velestrumf

14781 пораки
65 теми

Последна порака Molec
во Одг: Автомобилски фотогр...
на Мај 12, 2022, 13:34:16 pm

Нема нови пораки Техника и Опрема

Форум за дискусија на техничка опрема, системи, телевизори, итн..

42006 пораки
150 теми

Последна порака AUDI
во Одг: Алат кој би сакале ...
на Мај 20, 2022, 18:37:49 pm

Нема нови пораки Игри за PC и конзоли

Место за дискусија за игри за PC и конзоли - Playstation, Xbox, итн.

6150 пораки
48 теми

Последна порака bobson
во Одг: Gran Turismo PS4
на Јануари 24, 2022, 09:05:04 am

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување

ФОРУМ.CARclub.mk - инфо центар

Статистика на форумот Статистика на форумот

1043593 Пораки во 9931 Теми 6232 Членови. Последен член: marinap
Последна порака: "Одг: Рекла Казала IV: Fu..." ( денес во 19:45:24 )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници Присутни корисници

77 гости, 20 членови

Активни членови во изминатите 15 минути:
Busav, vlatko.klp, Deni, deksa, зоки-златен, Vwlover, Vlatce-Vectra, TSI, n1kola, xopermark, Sase_91, vladic3110, Dule_, Ilioski Dragan, Mikius, Marquess, Simo - Carrier159, M.Meskov, Kozanostra, Ipkisija Meskosa

Најмногу присутни корисници денес: 140. Најмногу присутни корисници: 482 (Октомври 01, 2021, 05:35:52 am)