CARclub.mk ФОРУМ

Нема нови пораки Добредојдовте на Форумот

Првпат сте на нашиот форум? Видете го овој форум пред сè друго - прочитајте ги правилата и кажете ни „Здраво!“.

2844 пораки
4 теми

Последна порака riki_staff
во Одг: Добредојдовте на фо...
на 16 Март 2024, 23:43:08 pm

Нема нови пораки Објави, известувања, комуникации со Администратори

Форум за објавување на новости, комуникација со администратори, забелешки, итн.

8059 пораки
49 теми

Последна порака zeroSignal
во Одг: CarClub Налепници
на 20 Април 2024, 18:39:47 pm

Нема нови пораки CARclub Настани и Собири

Собирања, возења и дружења организирани или поддржани од CARclub.

13745 пораки
72 теми

Последна порака Nandor The Relentless
во Одг: Кога да се очекува ...
на 25 Март 2024, 23:08:40 pm

Нема нови пораки Возила на Членови

Место каде што секој член може (и би требало) да го претстави своето возило. Слики, описи, коментари и искуства.

150541 пораки
1153 теми

Последна порака Co9099
во Одг: Porsche Cayenne Tur...
на 22 Април 2024, 22:37:00 pm

Автомобили

Нема нови пораки Нови Автомобили

Форум за дискусија на нови автомобили, новитети, премиери, итн.

56595 пораки
334 теми

Последна порака zeroSignal
во Одг: Автомобилски Новите...
на денес во 09:02:14

Нема нови пораки CARclub Тестови

Место за дискусија на тестовите кои се објавуваат на нашиот портал!

13716 пораки
376 теми

Последна порака Deni
во Одг: CARclub Тест: BMW 5...
на 04 Април 2024, 08:12:57 am

Нема нови пораки Половни Автомобили

Дискусија за половни автомобили, совети за купување, продавање, итн..

60710 пораки
830 теми

Последна порака nikola_bb
во Одг: Интересни понуди на...
на денес во 12:56:16

Нема нови пораки Генерално за Автомобилите

Форум за генерална дискусија околу автомобилите.

158865 пораки
449 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Кладба за потрошува...
на 22 Април 2024, 23:42:58 pm

Нема нови пораки Естетско Одржување

Форум посветен на естетското одржување на вашиот автомобил - перење, полирање, чистење, итн. НЕ Е ЗА МОДИФИКАЦИИ

29095 пораки
246 теми

Последна порака Filip MK
во Одг: Гумени vs Платнени ...
на денес во 12:01:20

Нема нови пораки Техничко Одржување

Форум посветен на техничкото одржување на вашиот автомобил. Дискусии за одржување, сервиси, сервисери, искуства итн.

120838 пораки
1729 теми

Последна порака MAPJAH
во Одг: Предлог за акумулат...
на денес во 13:04:04

Нема нови пораки Настани и Собири во Македонија

Форум посветен на автомобилските настани во Македонија.

6405 пораки
88 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Tuning Car Show Pri...
на 12 Октомври 2023, 10:23:10 am

Пријатели на CARclub

Нема нови пораки Autolux & Каросерија.mk

Продажба на tuning body parts, каросериски делови, патосници и ветробрани, автокозметика и опрема.

Модератор: Samco

30 пораки
8 теми

Последна порака Autolux - Karoserija.mk
во Тунинг Споилери
на 23 Март 2021, 14:38:31 pm

Нема нови пораки Автотек Електроник

Автотек Електроник е најдобриот дијагностички сервис за авто-електроника во Македонија, а од неодамна е официјален партнер на Revochip Chiptuning.

Модератор: Автотек Електроник

1071 пораки
10 теми

Последна порака ialeks
во Одг: Електроника
на 25 Октомври 2022, 09:21:53 am

Нема нови пораки Dog Security

Аудио, видео, сензори, xenon.. Сето тоа, и многу, многу повеќе во Dog Security!

1286 пораки
56 теми

Последна порака nestor04
во Одг: !!! KLIMA FOLIJA !!...
на 08 Април 2024, 17:45:20 pm

Нема нови пораки iButik.mk

iButik.MK - сè што ви треба за вашите мобилни уреди - продажба, откуп, замени и сервис на мобилни телефони и лаптопи!

Модератор: krale

272 пораки
10 теми

Последна порака Busav
во Одг: Мобилни телефони (ц...
на 20 Март 2023, 20:21:56 pm

Нема нови пораки МК Ауто Експертиз

МК Ауто Експертиз е специјализиран сервис за евалуација и инспекција на користени автомобили.

Модератор: NUME

207 пораки
2 теми

Последна порака Jimny
во Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ...
на 11 Април 2024, 08:43:55 am

Нема нови пораки SAMAD

SAMAD нуди професионална изработка на авто-навлаки, како и продукти за нега и оддржување на вашето возило!

Модератор: Samco

1570 пораки
24 теми

Последна порака Samco
во Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ...
на 06 Март 2024, 09:47:57 am

Нема нови пораки Плимонт

Форум за водечката компанија во областа на плинските уреди во Македонија.

Модератор: plimont

4445 пораки
52 теми

Последна порака plimont
во Одг: ПЛИНСКИ УРЕДИ - пра...
на 12 Март 2024, 08:13:24 am

Нема нови пораки Revo Technik

Revo Technik е најпознатиот бренд за ремап на возила од VW групацијата.

Модератор: 2fast4you

379 пораки
10 теми

Последна порака nestor04
во Одг: REVO TECHNIK Prv i...
на 29 Јуни 2023, 13:08:54 pm

Нема нови пораки Van Johnson

Van Johnson ви ги нудат фолиите за стакла од компанијата Johnson. Обратете се за одлична, брза и квалитетна услуга!

217 пораки
3 теми

Последна порака Deni
во Одг: КЛИМА ФОЛИИ
на 13 Ноември 2019, 10:32:11 am

Модификации

Нема нови пораки Естетски Модификации

Бодикитови, спојлери, фарови, тркала, било што се смета за естетска модификација.

16187 пораки
189 теми

Последна порака KaZaN
во Одг: Затемнување на проз...
на 17 Април 2024, 22:23:49 pm

Нема нови пораки Аудио & Видео

Аудио и видео модификаци за во автомобил. Звучници, вуфери, појачала, екрани, чуда.

2584 пораки
137 теми

Последна порака Zare
во Kod radio seat leon
на 04 Февруари 2024, 20:56:06 pm

Нема нови пораки Тјунинг

Чипови, ремапи, индукции, издуви..

9549 пораки
128 теми

Последна порака koco1111
во Искуство со ремап - atm...
на 15 Јануари 2024, 18:29:54 pm

Нема нови пораки Работилница

Место каде што можете детално да ги покажете вашите модификации и разно-разни проекти на вашето возило.

7420 пораки
186 теми

Последна порака Tomce
во Одг: n126 Кампер Реновир...
на 17 Април 2024, 21:49:45 pm

Огласи

Нема нови пораки Купувам

Барате да купите нешто? Напишете тука..

9682 пораки
1115 теми

Последна порака interestedGuy
во Kupuvam Mercedes W213 e2...
на денес во 12:43:57

Нема нови пораки Продавам

Имате нешто за продавање? Огласете го тука.

20128 пораки
2355 теми

Последна порака Nandor The Relentless
во Одг: Tofran клапна за 1....
на денес во 02:03:02

Општо

Нема нови пораки Генерални Муабети

Таканаречен Оф-Топик форум. Без многу-многу вулгарности, а иначе, оф-топик си е оф-топик.

328578 пораки
719 теми

Последна порака t0m1cA
во Одг: Мотори (Мотоцикли, ...
на денес во 12:29:11

Нема нови пораки Автомобилски и Мото-Спортови

Форум за дискусија на F1, WRC, итн..

17289 пораки
74 теми

Последна порака tomaso
во Одг: Formula 1 - Season ...
на 25 Март 2024, 12:28:13 pm

Нема нови пораки Фотографија

Форум посветен на фотографијата - воглавно автомобилска.

Модератори: Deni, velestrumf

14904 пораки
66 теми

Последна порака Jimny
во Одг: Car wallpapers
на 21 Април 2024, 20:37:13 pm

Нема нови пораки Техника и Опрема

Форум за дискусија на техничка опрема, системи, телевизори, итн..

43998 пораки
155 теми

Последна порака ficomk
во Одг: Андроид Апликации и...
на 18 Април 2024, 13:30:34 pm

Нема нови пораки Игри за PC и конзоли

Место за дискусија за игри за PC и конзоли - Playstation, Xbox, итн.

6271 пораки
49 теми

Последна порака Jimny
во Одг: Компјутерски игрици
на 15 Април 2024, 07:47:46 am

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување

ФОРУМ.CARclub.mk - инфо центар

Статистика на форумот Статистика на форумот

1110663 Пораки во 10772 Теми 6774 Членови. Последен член: interestedGuy
Последна порака: "Одг: Предлог за акумулат..." ( денес во 13:04:04 )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници Присутни корисници

171 гости, 30 членови (1 сокриени)

Активни членови во изминатите 15 минути:
Vwlover, jokka, The Seventh Son, Sase_91, ficomk, Boshe, st08, MarceCvarce, Dimac, Prcot, Metuzalem, Morphius, savage, Djokica, steff_92, iamgman69, Dando, zlatkoa, Спенсер, vlatko.klp, marjanot, aco369, vladic3110, Zizi, Marv, nikola_bb, Ace144, baltazar, AUDI

Најмногу присутни корисници денес: 255. Најмногу присутни корисници: 893 (31 Октомври 2023, 08:02:58 am)