Автор Тема: WRC  (Прочитано 19092 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4725
 • хаУс мајстор
Одг: WRC
« Одговори #30 на: Јануари 25, 2015, 18:18:08 pm »
0:22  8)
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25948
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: WRC
« Одговори #31 на: Јануари 25, 2015, 19:04:53 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #32 на: Јануари 26, 2015, 13:38:43 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #33 на: Јануари 26, 2015, 23:18:08 pm »

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4725
 • хаУс мајстор
Одг: WRC
« Одговори #34 на: Јануари 27, 2015, 00:10:25 am »
Убаво кажа Фиц,ќе биде интересно за гледање ова со поршево.Него ова се сеуште тестирања? -Пошто не ги глеам на официјалната страна по табели,а баш ме интересира како стојат со време?
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #35 на: Јануари 27, 2015, 11:03:47 am »
Не знам Зоки. И мене не ми е јасно, баш барав пред некој ден. Нема никакви информации за резултати од RGT класава.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #36 на: Февруари 11, 2015, 16:40:53 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #37 на: Февруари 12, 2015, 17:27:11 pm »

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC
« Одговори #38 на: Февруари 15, 2015, 14:26:46 pm »

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC
« Одговори #39 на: Февруари 19, 2015, 00:48:03 am »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #40 на: Март 07, 2015, 01:16:02 am »

Отсутен MaNDiL

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 359
Одг: WRC
« Одговори #41 на: Март 09, 2015, 12:50:07 pm »
Има боље клип од излетувањето. Лудило за колку малце се извлекоа

http://youtu.be/49rTRmTW2sc

« Последно менување: Март 09, 2015, 12:55:14 pm MaNDiL »
You can sleep in your car, but you can't race your house.

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: WRC
« Одговори #42 на: Април 27, 2015, 17:45:40 pm »
Not a valid youtube URL

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #43 на: Април 27, 2015, 20:07:07 pm »
Пушти 1080p, појачај звук и уживај! Снимкиве се фантастични!


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16236
 • Keep it 100
Одг: WRC
« Одговори #44 на: Јули 05, 2015, 16:11:57 pm »