Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 983321 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16630
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6270 на: Февруари 21, 2014, 09:37:57 am »

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6216
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6271 на: Февруари 21, 2014, 10:13:15 am »
Karting

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6272 на: Февруари 21, 2014, 12:00:15 pm »
Како одговор на картингот:

За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16630
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6273 на: Февруари 21, 2014, 12:14:14 pm »
Одговорот е поскап, али точен! ;D

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6274 на: Февруари 21, 2014, 14:38:45 pm »
Уште еден одговор :D


Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3063
 • Ќебапбрингер!
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6275 на: Февруари 21, 2014, 15:51:16 pm »
Ебаве картинзите, само едно тркало дигате едвај...


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16630
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6276 на: Февруари 21, 2014, 16:06:46 pm »
Ни го расипа муабетот.Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6277 на: Февруари 21, 2014, 16:17:37 pm »
And this is ?
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6278 на: Февруари 21, 2014, 16:42:14 pm »
мора да си купам coilovers

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16630
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6279 на: Февруари 21, 2014, 17:23:10 pm »
And this is ?

135i со предница од 235i

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19875
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6280 на: Февруари 21, 2014, 18:14:59 pm »
мора да си купам coilovers

И јас.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16630
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6281 на: Февруари 21, 2014, 18:21:00 pm »
Купи си ти прво асално пежо за праење ;) http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18537032

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19875
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6282 на: Февруари 21, 2014, 18:22:23 pm »
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=758560 се собираат пари ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6283 на: Февруари 21, 2014, 20:18:48 pm »
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=758560 се собираат пари ;D
Aууу директоре. Ова со плин за низ град. Пошто го дава? Јас 4500 давам.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19875
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6284 на: Февруари 21, 2014, 23:53:09 pm »
Превисока е цената што ја бара.  :(