Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 863528 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50831
 • Махер
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9780 на: Август 26, 2021, 15:31:13 pm »
Епа целиот муабет е да не се спуштаат седишта. :)
Затоа голем хеџбек седан или голем караван постои. А ако те собира во мали катаванчиња како clio turer или ibiza ST, тогаш можеш и сув да земеш.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41060
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9781 на: Август 26, 2021, 15:32:22 pm »
Највозеното по Хрватска од германски одмарачи:


Би рекол, повеќе од SUV-ови :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50831
 • Махер
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9782 на: Август 26, 2021, 15:38:33 pm »
Највозеното по Хрватска од германски одмарачи:
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Би рекол, повеќе од SUV-ови :)
Још мало па нестало. За година две се ќе е сув, едноставно повеќе профит има во нив и тоа е тоа.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4332
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9783 на: Август 26, 2021, 15:40:10 pm »
Дури и како караван е убава актуелнава петка нек сибе, стално ја загледувам.


Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4680
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9784 на: Август 26, 2021, 20:40:02 pm »
*Мустанг*

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20341
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9785 на: Август 27, 2021, 21:47:34 pm »
Класниот нешто сакаше да се поднови...Малце покасно и капетанот беше нешто у дума...The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16072
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9786 на: Август 29, 2021, 14:30:32 pm »
Норвеџани се спремаат за зима:


Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2839
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9787 на: Август 30, 2021, 17:02:20 pm »
Лајв од преспанската пустелија.Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4332
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9788 на: Септември 16, 2021, 11:48:08 am »


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5111
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9789 на: Октомври 13, 2021, 00:22:35 am »
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41060
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9790 на: Ноември 04, 2021, 20:32:38 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5111
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9791 на: Ноември 04, 2021, 20:45:02 pm »
Дали је то метак?
Не, то је локомотива!
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11010
 • Архитект
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9792 на: Ноември 04, 2021, 22:04:15 pm »
Тоа е GTA 2 во ХД верзија.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5145
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9793 на: Декември 14, 2021, 22:24:26 pm »
The Power of Evo bruh🤟

https://fb.watch/9UN3eXJJxF/
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11239
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9794 на: Декември 15, 2021, 10:19:54 am »