Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 63030 пати)

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6860
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #465 на: Јуни 11, 2021, 20:14:13 pm »
Море од вечерва кога ќе се заковам без усул пред тв...

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10270
 • Giulietta QV
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #466 на: Јуни 11, 2021, 20:40:58 pm »
Да бе Макпетрол..
Ме заебавте да подмитувам џандари да се пикнам на Борис и сега мафтам со крпите ко непарен


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10608
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #467 на: Јуни 12, 2021, 12:52:30 pm »
Лапнавме налепници ние, вие гледајте си фудбали 😂

Башка убо дружење.

Отсутен krledr

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 31
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #468 на: Јуни 12, 2021, 20:33:44 pm »
Би сакал и јас две следниот пат

Sent from my SM-G975F using Tapatalk