Автор Тема: Изгубен браник  (Прочитано 983 пати)

Отсутен PetarPano

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 14
Изгубен браник
« на: Јануари 14, 2022, 23:20:04 pm »
Здраво на сите. Денес возев точак по вело патека на Водно. Кога се спуштав према Св. Пантелејмон забележав браник од возило.  SN-7571-AB. Доколку некој член го знае човекот и возилото, нека му пренесе за да знае кај да го најде. Паднат му е цел браник со се табличка. Поздрав

Присутен Nandor The Relentless

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7315
  • Добра плата
Одг: Изгубен браник
« Одговори #1 на: Јануари 14, 2022, 23:37:10 pm »
Светиниколска работа, којзнае што правел таму... :)))

Секоја чест за постов, друже.
Сега баш ќе фрлам 2-3 пораки да не се пронајде некој.
Фала од мене во име на возачот. :)
Ziltoid The Omniscient