Автор Тема: VIDEO - Gledring  (Прочитано 4913 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
VIDEO - Gledring
« на: 14 Јануари 2013, 09:39:02 am »
Video reklami za GLEDRING patosnici

Video od tipski patosnici
https://www.youtube.com/watch?v=qu6wtnmO--M

Video za patosnica za gepek
https://www.youtube.com/watch?v=UDUBYGHkzpg

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1262
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: VIDEO - Gledring
« Одговори #1 на: 14 Јануари 2013, 09:59:18 am »
Самчо, фати се за работа, и направи ти едно наше видео, со повеќе типови на возила, како доаѓаат муштерии така снимај

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: VIDEO - Gledring
« Одговори #2 на: 14 Јануари 2013, 10:12:30 am »
Zdravo Yarre, razmisluvam na taa idea, no sepak ova e profi video, a jas sam, mozam samo amatersko da napravam... ali ke probam definitivno.

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1262
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: VIDEO - Gledring
« Одговори #3 на: 14 Јануари 2013, 14:34:04 pm »
Napraj bre amatersko, ke se oseti realen filing na lugeto

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: VIDEO - Gledring
« Одговори #4 на: 05 Февруари 2013, 15:56:10 pm »
Novo Video za patosnicite GLEDRING ! Brzo i ednostavno cistenje na patosnicite ... poglednete

http://www.youtube.com/watch?v=T01xFqHSWyM&feature=youtu.be