Пријатели на CARclub > SAMAD

Tepisonski Patosnici

(1/32) > >>

Samco:
Na nasiot FB profil se postaveni sliki od nekolku modeli tepisonski patosnici. www.facebook.com/navlaki

Deni:
Тоа бе самчо, еве дојде Април веќе... Да се фатиме за работа!

bramovsk:
Има за Алфа 147 ца?

Samco:
Ima, utre ke objavam slika, izrabotivme za edno nase CarClub drugarce ! :)

osmica8:

--- Цитат: bramovsk на Април 14, 2013, 22:50:51 pm ---Има за Алфа 147 ца?

--- Крај на цитатот ---

Има, има. Можиш да ги видиш кај мене кога сакаш.
;)

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија