Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 768652 пати)

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4457
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5550 на: 17 Април 2024, 22:02:47 pm »
Хрватска пред нас?
Не би рекол така, ама ако е така е**му спечало!

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5551 на: 17 Април 2024, 22:15:42 pm »
...Да нема пцовки, знаеме дека сме први за тоа во светов, ама не мора на форум.

Не сме ни во топ 20, од каде инфово дека сме први?

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Уште еднаш...
Кој, кога и како ги мерат овие работи?

Мерачиве, биле ли некад у Свети Николе да видат лебо дек се раѓа?!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5552 на: 04 Јуни 2024, 11:59:21 am »
Профил
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително.


Форумот за планинарски споротови? :)


Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6388
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5553 на: 04 Јуни 2024, 12:06:27 pm »
Треба маалце да се потсреди односот меѓу клаберите на форумов. Барем малце. Да нема пцовки, знаеме дека сме први за тоа во светов, ама не мора на форум.
Мочко. Батеријата има BMS како заштита, ама не .....

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4457
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5554 на: 04 Јуни 2024, 12:24:52 pm »
Па откако видов кој како се однесува тука, не можам да преќутам, а напишам нешто одма контра реплика. Зошто? Оти масло не сум менувал сам, ако сум сакал сам да сменам немало да пишам тука, сигурно и мене ми текнало на таа опција, или пак за промена на масло на 30к километри, јас сакам на 5 и тоа е моја одлука. Има масла кои издржуваат и 38-39к (Ravenol NDT), ама зошто да се штедат 10€ месечно на масло? Итн, итн.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5555 на: 04 Јуни 2024, 13:52:26 pm »
Профил
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително.


Форумот за планинарски споротови? :)


Во дифолтниот превод е, на неколку места се појавува. Треба да пробуричкам низ фајловите да ги тргнам тие. :)

Па откако видов кој како се однесува тука, не можам да преќутам, а напишам нешто одма контра реплика. Зошто? Оти масло не сум менувал сам, ако сум сакал сам да сменам немало да пишам тука, сигурно и мене ми текнало на таа опција, или пак за промена на масло на 30к километри, јас сакам на 5 и тоа е моја одлука. Има масла кои издржуваат и 38-39к (Ravenol NDT), ама зошто да се штедат 10€ месечно на масло? Итн, итн.

Ти напиши контра-реплика. Воздржи се од „мочко“ и слични квалификации.