Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 756428 пати)

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5520 на: 26 Септември 2023, 17:03:24 pm »
Симо не ги е... само сече! ;D ама му страда бичкијата

После промена на задња власт, Симо лепи...
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54738
 • Махер
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5521 на: 10 Октомври 2023, 07:23:47 am »
Ја нема Еко Куќи темата изгледа по грешка е избришана.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43367
 • Il Moderatore
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5522 на: 10 Октомври 2023, 07:46:03 am »
Ја нема Еко Куќи темата изгледа по грешка е избришана.
Еве ја, ја откопавме од ѓубре. https://forum.carclub.mk/index.php/topic,3655.0.html

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 619
 • Pixel Perfect.
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5523 на: 21 Октомври 2023, 20:12:32 pm »
Зашо така?


Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29136
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5524 на: 21 Октомври 2023, 21:30:46 pm »
Хм, не знам. Ќе разгледам по логови. Благодарам!

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5226
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5525 на: 23 Октомври 2023, 10:05:34 am »
Нема некој адон/плагин за твитер/телеграм, како што има за јутјуб?


https://twitter.com/MyLordBebo/status/1716246305788621107

Отсутен flashgordon007

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 36
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5526 на: 30 Јануари 2024, 07:31:01 am »
Многу страни се за читање на цела дискусија, па затоа се оградувам ако ова прашање било поставено и одговорено до сега.

Форматот во кој се прикажува датата на пораките и дискусиите во форумов е во облик месец ден, година, 12 часовен форматен.
Во европа е вообичаен германскиот формат ден месец година и 24 часовен формат.

Дали софтверов за форумов дозволува индивидуално подесување на форматот на датата и часот? Дали тоа може да се овозможи?
Или да се замени со европскиот формат формат?

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29136
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5527 на: 30 Јануари 2024, 07:41:15 am »
Никогаш не сум забележал, ама валидно. Сменето, сега покажува Ден, Месец, Година. Веќе си покажуваше 24-часовен формат.

Отсутен fcwizard

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5528 на: 18 Февруари 2024, 19:51:41 pm »
Можно ли е ако има опција да се уклучи ,,Игнорирај"?  Во последно време премногу опаѓа дискусија на форумов со мислењата од некои понови членови.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29136
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5529 на: 18 Февруари 2024, 19:55:37 pm »
Профил -> Преглед -> Пријатели / Листа за Игнорирање -> Измени ја листата за игнорирање

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4921
 • Пиши лаже
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5530 на: 27 Февруари 2024, 22:52:46 pm »
Некој го флудира форумов или? Цело време добивам тајм аут, лоадирање по 3/5 секунди од страна. :)
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 431
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5531 на: 28 Февруари 2024, 13:34:52 pm »
И кај мене некое време веќе така е си кочи и споро го учитува
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен nikola98

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 121
 • The best or nothing.
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5532 на: 25 Март 2024, 15:59:06 pm »
Како правите линкови, а да бидат во текстуална форма? Место линк со 30/40 букви/бројки, да биде текст/зборче.(линк)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17278
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5533 на: 25 Март 2024, 16:04:00 pm »
[url = линкот]текстот/зборчето[/ url] само исфрли ги спејсовите во заградите

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54738
 • Махер
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5534 на: 02 Април 2024, 08:39:44 am »
Треба да се забрани постирање само линк. Ова веќе е безобразно.