Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 648171 пати)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3976
 • Пиши лаже
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5475 на: Јуни 17, 2022, 21:57:10 pm »
Forum->profile->modify(notifications)->Turn notification on when you post or reply to a topic..

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3976
 • Пиши лаже
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5476 на: Јули 03, 2022, 19:47:23 pm »
@zeroSignal Зошто не би дарк тема на форумов? :)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6064
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3976
 • Пиши лаже
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5478 на: Јули 04, 2022, 00:01:16 am »
Да си ми жив и здрав. Не знам како ми промакнало ова досега...

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6064
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5479 на: Јули 04, 2022, 00:28:15 am »
Многу нинџи кодери има на форумов, затоа.
Може к*р*ц не разбираат од механика, ама "им фаќа" за конпљуктери :D
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.