Автор Тема: Киа Рио 1.2 (2012)  (Прочитано 51915 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43373
 • Il Moderatore
Одг: Киа Рио 1.2 (2012)
« Одговори #345 на: 12 Март 2013, 08:14:21 am »
Тој мангуп што става алуминиумски легури на подвозје ;)Малку повеќе наслаги на прљавштина, ама р`ѓа само на ауспух после 9 години :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Киа Рио 1.2 (2012)
« Одговори #346 на: 12 Март 2013, 10:13:10 am »
ај ај и ти,споредуваш јахта со охридски кајчиња ;D

Отсутен bubo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 87
  • Looking for fun companions for travels and adventures?
Одг: Киа Рио 1.2 (2012)
« Одговори #347 на: 07 Февруари 2018, 10:30:20 am »
kolava ima potrvda voznja i od golf 4 iskreno ama toa nikoj ne go komentira neznam zosto?

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10888
 • 430i
Одг: Киа Рио 1.2 (2012)
« Одговори #348 на: 07 Февруари 2018, 12:04:37 pm »
па ваљда никој не се возел во неа минативе 6 години, па заборавил ;D

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2944
Одг: Киа Рио 1.2 (2012)
« Одговори #349 на: 08 Февруари 2018, 14:54:05 pm »
kolava ima potrvda voznja i od golf 4 iskreno ama toa nikoj ne go komentira neznam zosto?

Не се слагам, другарка има вакво количе сосема ок е вожњата.