Автор Тема: Убави Мачиња! :) (18+)  (Прочитано 1907829 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14370 на: Јануари 11, 2023, 00:21:00 am »
Али ќе џвакам и овоа, не е проблем...
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7818
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14371 на: Јануари 18, 2023, 08:43:50 am »Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7818
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14372 на: Март 07, 2023, 09:56:58 am »
Муууууу

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14373 на: Март 07, 2023, 10:15:45 am »
Убаво расцветало дрвотооооо боооо....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14374 на: Март 07, 2023, 10:23:57 am »
Му јадам пупката

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12337
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14375 на: Март 07, 2023, 10:29:57 am »
Каква пиратерија еј...

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33456
 • Таков е животот... јебига
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14376 на: Април 14, 2023, 00:03:09 am »

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7818
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14377 на: Април 28, 2023, 14:42:46 pm »

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14378 на: Април 30, 2023, 05:05:42 am »
Пиратски... овиа од 7-ми Март ти са за медаља.

Не усерувај работа бш за први Мај - месецо на цутењето - жити мене, брат :)
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7818
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14379 на: Мај 12, 2023, 10:10:38 am »

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 514
 • Pixel Perfect.
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14380 на: Мај 13, 2023, 00:01:42 am »
Една групна да разбијам монотонија..


Отсутен ficomk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3650
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14381 на: Мај 14, 2023, 00:10:04 am »
Да не е AI? Сите некако исти цицки држат :)

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6342
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14382 на: Мај 14, 2023, 08:40:01 am »
Да не е AI? Сите некако исти цицки држат :)
Дефиниција појма "свеједно".


Конечно некој да искорити АИ за нешто корисно.

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 514
 • Pixel Perfect.
Одг: Убави Мачиња! :) (18+)
« Одговори #14383 на: Мај 25, 2023, 15:28:42 pm »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4633
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)